Witamy w najbardziej zróżnicowanym paku linowy w zachodniej Polsce.

 

TRASA DZIECIĘCA

Oznaczona na mapie kolorem zielonym. Jest to specjalnie zaprojektowana pętla z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody, która w połączeniu z dużą różnorodnością przeszkód gwarantuje dobrą zabawę dla dzieci w różnym wieku. Zastosowanie siatek daje pewność, że zabawa bedzie absolutnie bezpieczna a zarazem stwarza ciekawe możliwości jeśli chodzi o sposoby jej pokonywania. Całość zlokalizowana w malowniczym miejscu nad strumykiem obok Kawiarni,co potwierdza jej wyjątkowy charakter i gwarantuje niezapomniane przeżycia dla najmłodszych, zawsze pod okiem rodziców.

TRASA NISKA

Oznaczona kolorem niebieskim. Łatwa i bardzo przyjemna zalecana dla osób chcących sprawdzić swoje zachowanie na wysokości lub tych którzy chcą przełamać lęk z tym związany. Na trasie niskiej spotkasz między innymi dwa zjazdy tyrolskie, a podesty znajdują się na wysokości od 3 m do 5 m. Czas przejścia około 40 minut.

TRASA ŚREDNIA

Oznaczona kolorem czerwonym. Jest to trasa dość wymagająca z kilkoma niestandardowymi przeszkodami jak np. „rowerek”. Trasa również zawiera dwa zjazdy tyrolskie w tym jeden nad drogą na wysokości około 8 m. Podesty znajdują się wysokości od 5 m do 9 m. Czas przejścia to około 50 minut.

TRASA WYSOKA

Oznaczona kolorem czarnym. Jest to jedna z najbardziej wymagających tras w zachodniej Polsce! Podesty umiejscowione są na wysokościach od 5 m do 14 m. Wśród przeszkód znajdują się między innymi „skok tarzana” który potrafi zweryfikować Twoje możliwości fizyczne i odwagę oraz dwa zjazdy tyrolskie. Czas przejścia około 1 godziny.

TRASY SZKOLENIOWE

Oznaczone liniami przerywanymi w kolorze czarnym i zielonym. Trasy szkoleniowe przeznaczone są dla dzieci oraz osób dorosłych, których przygoda z parkiem linowym to zupełnie nowe wyzwanie. Trasa znajduje się niewielkiej wysokości od ziemi. Pokonanie tej trasy nie zajmuje dużo czasu, gdyż jest krótka. Przeszkody są łatwe do pokonania i dobrze przygotowują do startu na wyżej umieszczone trasy.